Aktulności

Odbiory na Nepalskiej

2019-01-08

Z radością informujemy o zakończeniu budowy naszej inwestycji na wrocławskim Brochowie – Osiedla Nepalska. Cały proces budowy inwestycji i oddawania do użytku mieszkań na Nepalskiej potoczył się zgodnie z zakładanym wcześniej planem.

Osiedle Nepalska – okolice inwestycji

Na Nepalskiej znajdą Państwo mieszkania z przestronnymi antresolami, komfortowymi tarasami oraz z przylegającymi ogródkami. Warto dodać, że świetna lokalizacja inwestycji w południowo-wschodniej dzielnicy Wrocławia zapewnia zarówno szybki dojazd do centrum miasta jak i bliskość natury i zieleni. Pobliska infrastruktura nie pozostawia nic do życzenia – znajdziecie tu Państwo przedszkole, szkołę podstawową, przystanek MPK i stację PKP a także szpital, aptekę, kościół oraz – co najważniejsze – piękny Park Brochowski. W niedalekiej przyszłości tuż koło Nepalskiej zostanie wybudowany nowoczesny basen.

Niezmiernie cieszy nas duże zainteresowanie mieszkaniami – do kupienia zostało już zaledwie kilka ostatnich lokali. Zapraszamy więc Państwa serdecznie do jak najszybszego kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży.

A może Zielony Brochów?

Przy okazji ogłaszamy, że rozpoczęliśmy również sprzedaż mieszkań w naszej nowej wrocławskiej inwestycji – Zielony Brochów. Zielony Brochów to osiedle kameralne (zaledwie 52 mieszkania). Cztery wielorodzinne budynki łączy w sobie nowoczesność, wysoki standard wykonania i dbałość o każdy szczegół. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym działem sprzedaży i do odwiedzenia strony www.zielonybrochow.pl

Dane adresowe

Projekty Deweloperskie Hossanova
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Al. Wilanowska 89 lok. 57
02-765 Warszawa

Oddział Wrocław:
ul Kwiatkowskiego 4
52-407 Wrocław

Kontakt:
tel: 71 726 13 57
kontakt@hossanova.pl

skontaktuj się z nami